ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną i w pełni bezpieczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej mogą być wykonywane tylko i wyłącznie przez lekarza.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję, jak i na poszczególne obszary ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, będące mieszaniną aktywnych składników: aminokwasów, witamin, koenzymów i minerałów, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Lecznicze koktajle wstrzykuje się w skórę za pomocą igły lub cienkiej kaniuli. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a kombinacje substancji pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Mezoterapia igłowa przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność.

Zastosowanie:

  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa,
  • łysienie androgenowe, chroniczne lub sezonowe,
  • redukcja cellulitu (uda, brzuch, pośladki),
  • redukcja rozstępów,
  • blizny.

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Zabieg należy powtórzyć od 3 – 5 razy co dwa tygodnie, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu.

Przebieg zabiegu:

W trakcie konsultacji lekarz dobiera preparat dostosowany do potrzeb pacjenta. Zastrzyki wykonywane są strzykawką o cieniutkiej igle co 0,5-1,5 cm. Nakłucia są niemal bezbolesne. Ślady na ciele przypominają grudki, ugryzienia komara. Działanie pojawia się już w 2 min po podaniu, utrzymując się od 2 do 4 dni. W miarę zwiększania ilości zabiegów pozytywne efekty utrzymują się nawet do miesiąca po zakończeniu zabiegów.


Przygotowanie do zabiegu

Dr Magdalena Olejni