ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 17:30
SB 8:00 - 16:00

Zadzwoń 503086728

 

Makijaż permanentny

Jak wykonuje się makijaż permanentny?

Makijaż permanentny wbrew pozorom nie jest innowacyjnym zabiegiem. Pomimo tego, że obecnie używa się wielu nowoczesnych narzędzi, to sam koncept znany jest ludzkości od lat, ponieważ od zawsze towarzyszyła nam chęć podniesienia naszej atrakcyjności. Początkowo używano pręcików z bambusu zakończonych igłą, które silnym i szybkim ruchem wprowadzano pod naskórek, by odpowiednio go zabarwić.

  •   

Dla kogo makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to oczywiście sposób na piękny wygląd w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy uprawiamy często sport czy też po prostu nie mamy czasu na codzienne malowanie się, a chcemy zawsze wyglądać olśniewająco. Przyda się więc nie tylko osobom, które pragną zaoszczędzić dziennie kilka chwil na regularnym nakładaniu kosmetyków. Głównym założeniem takiego makijażu jest delikatne podkreślenie naturalnego piękna oraz korekta rozmaitych nierówności – z pewnością przyda się osobom z jasnymi brwiami i małymi ustami o niewyraźnym konturze czy też tym po chemioterapii.

Kurs w trybie indywidualnym

Jak każde oferowane przez nas szkolenie, kurs makijażu permanentnego bazowany jest na szczegółowo przedstawionej teorii. Jednakże ze względu na jego charakter, bardzo ważne jest odpowiednie przekazanie nie tylko wiedzy, ale również i umiejętności. Prawidłowe wsparcie oraz czuwanie naszych profesjonalnych linergistek nad poprawnym przeprowadzeniu zabiegu jest konieczne do kompleksowego i pełnego nabycia wyszkolenia i kwalifikacji.

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń odpowiednich dla osób początkujących, jak i zaawansowanych: kurs wykonania makijażu metodą piórkową (warsztaty doszkalające dla specjalistów i osób niezwiązanych z kosmetyką) oraz mikropigmentacja.
Decydując się na oferowane przez nas szkolenie możesz mieć pewność najwyższej jakości usługi. Co więcej, każdy kursant praktykuje zdobytą wiedzę i umiejętności zarówno na sztucznej skórze, jak i na żywych modelach. Dzięki temu zabiegi wykonane po naszym kursie charakteryzują się dokładnością i starannością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Oferujemy:

  • kurs makijażu permanentnego – metoda piórkowa (również dla osób niezwiązanych z kosmetyką),
  • warsztaty doszkalające z makijażu permanentnego,
  • kursy mikropigmentacji,
  • warsztaty doszkalające z mikropigmentacji.