ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Szkolenia makijaż permanentny Poznań

Jak wykonuje się makijaż permanentny?

Makijaż permanentny wbrew pozorom nie jest innowacyjnym zabiegiem. Pomimo tego, że obecnie używa się wielu nowoczesnych narzędzi, to sam koncept znany jest ludzkości od lat, ponieważ od zawsze towarzyszyła nam chęć podniesienia naszej atrakcyjności. Początkowo używano pręcików z bambusu zakończonych igłą, które silnym i szybkim ruchem wprowadzano pod naskórek, by odpowiednio go zabarwić.

  

Dla kogo makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to oczywiście sposób na piękny wygląd w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy uprawiamy często sport czy też po prostu nie mamy czasu na codzienne malowanie się, a chcemy zawsze wyglądać olśniewająco. Przyda się więc nie tylko osobom, które pragną zaoszczędzić dziennie kilka chwil na regularnym nakładaniu kosmetyków. Głównym założeniem takiego makijażu jest delikatne podkreślenie naturalnego piękna oraz korekta rozmaitych nierówności – z pewnością przyda się osobom z jasnymi brwiami i małymi ustami o niewyraźnym konturze czy też tym po chemioterapii.

Kurs w trybie indywidualnym

Jak każde oferowane przez nas szkolenia, makijaż permanentny i kurs z nim związany oparte są na szczegółowo przedstawionej teorii. Jednakże ze względu na jego charakter, bardzo ważne jest odpowiednie przekazanie nie tylko wiedzy, ale również i umiejętności. Prawidłowe wsparcie oraz czuwanie naszych profesjonalnych linergistek nad poprawnym przeprowadzeniu zabiegu jest konieczne do kompleksowego i pełnego nabycia wyszkolenia i kwalifikacji.

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń odpowiednich dla osób początkujących, jak i zaawansowanych: kurs wykonania makijażu metodą piórkową (warsztaty doszkalające dla specjalistów i osób niezwiązanych z kosmetyką) oraz mikropigmentacja.
Decydując się na oferowane przez nas szkolenie możesz mieć pewność najwyższej jakości usługi. Co więcej, każdy kursant praktykuje zdobytą wiedzę i umiejętności zarówno na sztucznej skórze, jak i na żywych modelach. Dzięki temu zabiegi wykonane po naszym kursie charakteryzują się dokładnością i starannością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Oferujemy:

Makijaż permanentny kurs - metoda piórkowa

JJest to metoda, która zapewnia bardzo naturalne skorygowanie brwi. Polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb skóry za pomocą małych kresek pomiędzy włoskami. Efekt wizualnego zagęszczenia utrzymuje się nawet do 3 – 4 lat, dlatego warto zainteresowac się w jaki sposób powinien być przeprowadzany makijaż permanentny. Kurs w naszym ośrodku przystosowany jest również dla osób, które nie posiadały wcześniej styczności z zabiegami kosmetycznymi.

Makijaż permanentny kurs

Kurs makijażu dla osób niezwiązanych z kosmetyką

Makijaż permanentny - warsztaty doszkalające

Nasza oferta stworzona została również dla osób, które już wcześniej posiadały wiedzę o tym czym jest makijaż permanentny. Szkolenia uzupełniające z zakresu metody piórkowej umożliwiają odbycie 10 godzin ćwiczeń praktycznych w trakcie, których będziecie Państwo mogli udoskonalić swoją technikę oraz najdrobniejsze szczegóły makijażu permanentnego.

Przejdź do strony warsztatów

Kursy mikropigmentacji

Trwały makijaż jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Umożliwia skorygowanie brwi, ust oraz oczu, dzięki czemu każda kobieta będzie się czuć piękna bez wykonywania codziennego, czasochłonnego makijażu. Kursy mikropigmentacji przeprowadzane są indywidualnie bądź w dwuosobowych grupach.

Przejdź do strony kursu

Mikropigmentacja - warsztaty doszkalające

Mikropigmentacja to nic innego jak makijaż permanentny, dzięki któremu znacząco poprawia się wygląd twarzy. Niezwykle ważne w tym zabiegu jest dobranie odpowiedniego pigmentu, który wprowadzany jest w głąb naskórka. Nasze Centrum Szkoleniowe prowadzi warsztaty, na których możliwe jest udoskonalenie nabytych już wcześniej umiejętności.

Przejdź do strony warsztatów