ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:00 - 18:00
SB 8:00 - 16:00

Zadzwoń 503086728

 

Instruktorzy i kadra

Nasza strona obecnie przechodzi metamorfozę niebawem wszelkie prace nad galeriami zostaną ukończone.

Anna Brzozowska - Gierak

Nazywam się Anna Brzozowska - Gierak. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Już od najmłodszych lat, jak każda dziewczyna, interesowałam się kosmetykami i makijażem. Swoją wiedzę postanowiłam pogłębić, studiując kosmetologię na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Tu zdobyłam podstawowe informacje z zakresu anatomii, fizjologii i pielęgnacji skóry oraz jej upiększania. Posiadając niedosyt wiedzy, postanowiłam kontynuować naukę na studiach magisterskich uzupełniających na Uniwersytecie Medycznym, na Wydziale Farmaceutycznym, kierunek kosmetologia. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniałam, doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, ćwicząc na koleżankach, znajomych i członkach rodziny, a następnie pracując w gabinecie kosmetycznym. Jednocześnie pogłębiałam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach, pokazach i targach oraz dzieląc się swoimi obserwacjami z koleżankami z branży. Ukończyłam także podyplomowe studium pedagogiczne, które dało mi uprawnienia do profesjonalnego przekazywania nabytej wiedzy.

Swoją pracę dydaktyczną rozpoczęłam w 2007 roku, pracując jako instruktor zawodu i prowadząc zajęcia z zakresu: kosmetologii pielęgnacyjnej, kosmetologii upiększającej, pracowni kosmetyki, kosmetologii i specjalizacji, zarówno na poziomie technika usług kosmetycznych, jak i dla studentek kosmetologii na poziomie studiów pierwszego stopnia (licencjat). Zdobyte doświadczenie w szkolnictwie potwierdzam decyzją Dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu o wpisaniu mnie do ewidencji egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z zakresu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik usług kosmetycznych z uprawnieniem 514[03]/10.

Zdobyte doświadczenie i wiedza zmobilizowały mnie do stworzenia Centrum Szkoleniowego Corio, w którym uzyskasz i pogłębisz wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Przyjętymi zakładanymi formami przekazywania wiedzy są kursy, szkolenia i pokazy, podczas których rzetelnie przekazywana wiedza jest na najwyższym poziomie i stanowi sprawę priorytetową. Forma prowadzenia zajęć, godziny i grupy wiekowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Kursy i szkolenia skierowane są do każdej osoby, zarówno pragnącej pogłębić i usystematyzować zdobytą już wiedzę, jak i osób nie związanych z branżą kosmetyczną. Rzetelne podejście do każdego pozwoli nam należycie sprostać wszelkim oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom.

 

Monika Polakowska

Nazywam się Monika Polakowska i jestem licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją podologia. Zamierzam dalej pogłębiać swoją wiedzę na studiach magisterskich oraz różnych kursach. Podologia to specjalistyczna pielęgnacja stóp problematycznych, nazywana również pedicure medycznym. Kosmetologia interesowała mnie od zawsze. Już jako mała dziewczynka często pożyczałam od mamy kosmetyki i malowałam ją lub siebie.

Będąc w szkole średniej wiedziałam, że z kosmetologią chcę związać swoją przyszłość, dlatego ukończylam kilka kursów z zakresu przedłużania paznokci i wizażu. Aby zdobyć jak największe doświadczenie, zaczęłam oferować swoje usługi rodzinie i znajomym. Rozpoczynając naukę w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji wiedziałam, że jako specjalizację będę chciała wybrać podologię. O stopy powinny dbać nie tylko panie, ale również panowie. Na stopach przecież opiera się całe nasze ciało. To one dają nam stabilny punkt podparcia, dzięki nim zajść możemy naprawdę daleko.

 

 

Justyna Kaczmarek

Świat wizażu to moja życiowa pasja. Ukończyłam Szkołę Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu z tytułem wizażysty - stylisty. Ponadto nieustannie zgłębiam i poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów tj. Olaf Tabaczyński, Ewa Gil i inni… Specjalizuję się w makijażach ślubnych, fotograficznym oraz profesjonalnej analizie kolorystycznej.

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z klientkami indywidualnymi, przygotowywaniem modelek na wybiegi, sesje zdjęciowe. Współpracowałam w z wiodącymi firmami kosmetycznymi agencjami modelek i eventowymi. Dodatkowe wykształcenie jako szkoleniowiec, trener i instruktor umożliwia mi przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia w najbardziej przystępny sposób dla naszych kursantek.

 

 

 

 

Karolina Wawrzyniak

Jestem absolwentką politologii i kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą otwartą,komunikatywną i straszną gadułą, która milczy tylko jak czyta dobrą książkę. Największą radość i energię czerpię z pracy z ludźmi,ponieważ każdego dnia poznaję ich kolorowe osobowości. W Corio zajmuję się organizacją szkoleń i współpracą z modelkami. Każdego dnia z ogromną satysfakcją obserwuję ich metamorfozy.