ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Instruktorzy i kadra

Nasza strona obecnie przechodzi metamorfozę niebawem wszelkie prace nad galeriami zostaną ukończone.

Anna Brzozowska - Gierak

Nazywam się Anna Brzozowska - Gierak. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Już od najmłodszych lat, jak każda dziewczyna, interesowałam się kosmetykami i makijażem. Swoją wiedzę postanowiłam pogłębić, studiując kosmetologię na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Tu zdobyłam podstawowe informacje z zakresu anatomii, fizjologii i pielęgnacji skóry oraz jej upiększania. Posiadając niedosyt wiedzy, postanowiłam kontynuować naukę na studiach magisterskich uzupełniających na Uniwersytecie Medycznym, na Wydziale Farmaceutycznym, kierunek kosmetologia. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniałam, doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, ćwicząc na koleżankach, znajomych i członkach rodziny, a następnie pracując w gabinecie kosmetycznym. Jednocześnie pogłębiałam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach, pokazach i targach oraz dzieląc się swoimi obserwacjami z koleżankami z branży. Ukończyłam także podyplomowe studium pedagogiczne, które dało mi uprawnienia do profesjonalnego przekazywania nabytej wiedzy.

Swoją pracę dydaktyczną rozpoczęłam w 2007 roku, pracując jako instruktor zawodu i prowadząc zajęcia z zakresu: kosmetologii pielęgnacyjnej, kosmetologii upiększającej, pracowni kosmetyki, kosmetologii i specjalizacji, zarówno na poziomie technika usług kosmetycznych, jak i dla studentek kosmetologii na poziomie studiów pierwszego stopnia (licencjat). Zdobyte doświadczenie w szkolnictwie potwierdzam decyzją Dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu o wpisaniu mnie do ewidencji egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z zakresu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik usług kosmetycznych z uprawnieniem 514[03]/10.

Zdobyte doświadczenie i wiedza zmobilizowały mnie do stworzenia Centrum Szkoleniowego Corio, w którym uzyskasz i pogłębisz wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Przyjętymi zakładanymi formami przekazywania wiedzy są kursy, szkolenia i pokazy, podczas których rzetelnie przekazywana wiedza jest na najwyższym poziomie i stanowi sprawę priorytetową. Forma prowadzenia zajęć, godziny i grupy wiekowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Kursy i szkolenia skierowane są do każdej osoby, zarówno pragnącej pogłębić i usystematyzować zdobytą już wiedzę, jak i osób nie związanych z branżą kosmetyczną. Rzetelne podejście do każdego pozwoli nam należycie sprostać wszelkim oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom.

Justyna Kaczmarek

Świat wizażu to moja życiowa pasja. Ukończyłam Szkołę Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu z tytułem wizażysty - stylisty. Ponadto nieustannie zgłębiam i poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów tj. Olaf Tabaczyński, Ewa Gil i inni… Specjalizuję się w makijażach ślubnych, fotograficznym oraz profesjonalnej analizie kolorystycznej.

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z klientkami indywidualnymi, przygotowywaniem modelek na wybiegi, sesje zdjęciowe. Współpracowałam w z wiodącymi firmami kosmetycznymi agencjami modelek i eventowymi. Dodatkowe wykształcenie jako szkoleniowiec, trener i instruktor umożliwia mi przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia w najbardziej przystępny sposób dla naszych kursantek.

Dorota Ławniczak

Jestem specjalistką- linergistką, która w swej pracy łączy artystyczne wykształcenie oraz profesjonalizm w celu uzyskania naturalnego efektu. Już od szkolnych lat interesowało mnie ciało ludzkie, co widać w mojej twórczości artystycznej. Zainteresowania te rozwinęły się do tego stopnia, że ten temat stał się obecnie obiektem mojej pracy. Poparte to jest wykształceniem w tym kierunku w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego, Tatuażu, i Body Piercingu Beauty Designer w Warszawie pod patronatem włoskiej firmy Biotek, oraz Collegu Brodway Beauty w Poznaniu. Od 20 lat zajmuje się tatuażem artystycznym, a od 17 makijażem permanentnym, jak i również paramedycznym. Swoją pracę traktuję jako wielką pasje , szkoląc się nieustannie w tym kierunku. Oprócz wykonywanych zabiegów prowadzę zajęcia szkoleniowe. Prywatnie jestem wielką miłośniczka zwierząt, działając czynnie na ich rzecz.

oraz inni:)

Obsługa Szkoleń: Dominika

Instruktorka: Kinga

Instruktorka: Ligia

Instruktorzy Podologii: Dominika, Anna

Instruktorka Kobido: Małgorzata