ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Depilacja

Wąsik, bródka 12
Ręce 39
Łydki 49
Całe nogi 75
Bikini tradycyjne 29
Bikini brazylijskie 79
Pachy 25
Regulacja brwi 12
Plecy 55

W przypadku zabiegu depilacji woskiem sprawdza się stare powiedzenie naszych babć: „Chcesz być piękna - musisz trochę pocierpieć”.

Niekwestionowaną zaletą depilacji woskiem jest skuteczność i długo utrzymujący się efekt zabiegu.

Wosk wyrywa włosy wraz z cebulkami. Ciepły wosk nałożony na skórę rozgrzewa mieszek włosowy, który staje się lepiej ukrwiony i rozluźniony, dzięki czemu łatwiej się go wyrywa. Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Zaleca się wykonanie w przeddzień zabiegu peelingu złuszczającego, przy czym nie należy nakładać kremu ani balsamu. Następnie nakładany jest wosk oraz paski fizelinowe, po czym są one zrywane energicznym ruchem w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa. Po skończonym zabiegu na lekko zaczerwienioną skórę nakłada się kosmetyki kojące.

Odrastanie wydepilowanych woskiem włosów trwa dłużej niż w przypadku tradycyjnego golenia i wynosi nawet kilka tygodni, ze względu na fakt, że końcówki w wyniku zabiegu stają się słabe i delikatne. Depilację woskiem można stosować na dużych powierzchniach i właściwie wszystkich częściach ciała. Po zabie

gu skóra jest gładka i jedwabista. 

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od depilowanego miejsca i dla różnych partii ciała wynosi od 15 do 30 minut.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem w gabinecie kosmetycznym.