ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 180
Uzupełnienie rzęs po 3 tygodniach 100

Która z kobiet nie marzy o pięknych, długich i podkręconych rzęsach?

Dzięki najnowszej metodzie marzenie o hollywoodzkim look’u już dziś może się spełnić! Nowoczesny sposób przedłużania i zagęszczania rzęs sprawi, że Twoje spojrzenie będzie subtelne, a oko wyraziste!

Przedłużone rzęsy mają odpowiednio dobrany kształt i rozmiar, po to, aby wyglądały i zachowywały się jak naturalne. Wykonane są z pojedynczych, delikatnych włókien syntetycznych. Tworzywa sztuczne są trwalsze i rzadziej wywołują alergie niż rzęsy zrobione z włosów np. norki.

Przez pierwsze 48 godzin po zabiegu należy unikać gorących kąpieli, wizyt w saunie i na basenie, ponieważ klej musi się odpowiednio związać.

Wszystkie składniki stosowane podczas zabiegu są testowane farmaceutycznie i pod względem alergicznym, posiadają atesty i są całkowicie bezpieczne dla oczu.

Po upływie 3-4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada, jest to całkowicie poprawny proces życiowy rzęsy. Aby podtrzymać efekt zabiegu, zaleca się regularne uzupełnianie rzęs.

Pracujemy na rzęsach firmy MaxLash.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możemy usunąć sztuczne rzęsy przy pomocy specjalnego zmywacza, przy czym należy pamiętać, że nie powinno się usuwać doczepionych rzęs samemu, ponieważ można uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy.

Czas trwania zabiegu to około 3 godziny.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs w gabinecie kosmetycznym.