ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Złuszczanie chemiczne naskórka

Peelingi złożone AHA-BHA-AKA 89
Peeling migdałowy 79
Pakiet 4 zabiegów peelingu glikolowego 265
Peeling glikolowy + maska algowa 99
Pakiet 4 zabiegów peelingu migdałowego 225

Zabiegi chemicznego złuszczania naskórka zalecane są osobom z cechami starzenia się skóry oraz ze zmianami powstałymi pod wpływem słońca, tj. przebarwieniami, brakiem elastyczności, szorstkością skóry, rozszerzonymi porami i drobnymi bliznami na skórze, a także w przypadku cery łojotokowej i trądzikowej. Zabiegom tym poddaje się twarz, dekolt, plecy oraz ramiona.

W zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu, czas rekonwalescencji może być różny. Po niektórych zabiegach nie obserwuje się wcale widocznego złuszczania naskórka, podczas gdy po innych - skóra jest bardzo obrzęknięta, zaczerwieniona i złuszcza się przez kilka dni, dlatego należy ją intensywnie nawilżać.

Efektem końcowym chemicznego złuszczania naskórka jest wybielenie przebarwień, wygładzenie skóry, poprawa jej elastyczności i napięcia. Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się korzystania z solarium, pływalni, wystawiania skóry na słońce lub duży mróz.

Pracujemy na kosmetykach popularnej i uznanej przez kosmetologów marki firmy Natinuel, których receptura oparta jest na kwasie glikolowym lub migdałowym. Zabiegi zaleca się wykonywać w szczególności jesienią lub wiosną.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu chemicznego złuszczania naskórka w gabinecie kosmetycznym.