ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

 • Stosujemy standardy na jakie przystało w profesjonalnym salonie piercingu nie używamy pistoletu do przekłuć tylko igieł wiemy co robimy. Każda osoba korzystająca z naszych usług może mieć pewność że zachowujemy wszelkie procedury bezpieczeństwa to jest odpowiednie stanowisko przygotowanie osoby mający wykonywany zabieg wszelkie środki do dezynfekcji powierzchni skóry narzędzi ran, rękawiczki przed zabiegowe oraz wyjałowione chirurgiczne. Każdy klient po zabiegu jest dokładnie informowany jak przebiega proces gojenia i jak należy pielęgnować miejsce przekłucia aby wszystko było tak jak należy. Wszelkie odpady miękkie jak i twarde powstałe po zabiegu są utylizowane przez firmę z którą mamy podpisaną umowę na utylizację.

  Jeśli obowiązujące trendy albo potrzeba zmiany sprawiają, że masz ochotę na kolczyk w brodzie, pępku, uchu, wardze czy języku, nie wahaj się dłużej i przyjdź do naszego centrum, u nas zabieg przekłuwania ciała wykonujemy w 100% profesjonalnie i przy użyciu najwyżej jakości sterylnych narzędzi oraz igieł.

  Nasz salon piercingu współpracuje z wieloma najwyższej jakości firmami, oferujemy szeroki wachlarz możliwości w zakresie wzornictwa i rodzajów kolczyków. Każdy Klient z pewnością dobierze kolczyk, odpowiadający jego gustom i oczekiwaniom. Używane przez nas kolczyki są przez nas na miejscu odpowiednio wcześniej sterylizowane w autoklawie który posiadamy,

  Czas trwania zabiegu to około 30 minut.

  Gabinet Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnych zabiegów przekłuwania ciała w salonie piercingu.

 • Przekłucia wykonuje piercer/ka z wieloletnim doświadczeniem w branży

 PROFESJONALNY SALON PIERCINGU CORIO

 • Oferujemy przekłucia takie jak

  PRZEKŁUCIE UCHA

  Przekłucie ucha w salonie Corio to szybki bezbolesny zabieg, wykonany przez wykwalifikowany zespół, przestrzegający wszelkich zasad higieny podczas przekłucia. Przyjdź do nas, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni kolczyk i przekażemy jak właściwie dbać o przekłute miejsce. Zabieg wykonujemy w sterylnych warunkach przy pomocy igły z wenflonem.
  Ucho to doskonałe miejsce do szaleństwa,a my chętnie będziemy uczestniczyć w tej zabawie. Oprócz standardowego przekłucia ucha (płatki uszu), oferujemy : tragus, anti tragus, industrial, helix, daith. Nie martw się, słuchamy klienta i robimy wszystkie przekłucia z doskonałą precyzją według Twoich potrzeb.

  PRZEKŁUCIE WARGI

  Kolczyk w wardze to doskonała ozdoba twarzy.
  Dobrze dobrany pomoże Tobie zaskoczyć wszystkich oryginalnym wyglądem. A może zależy Ci na innym efekcie?
  Na pewno sprostamy Waszym oczekiwaniom!
  W Corio przekłucie wargi zostanie profesjonalnie wykonane.
  Nie obiecujemy, że będzie bezboleśnie,
  ale dla takiego efektu naprawdę warto!
  Zapraszamy do naszego studio.

  PRZEKŁUCIE NOSA

   Kolczyk w nosie to niezwykle subtelna ozdoba dodająca charakteru, drapieżności. Lubisz delikatną biżuterię ciała? To zdecydowanie coś dla Ciebie! Nie bój się eksperymentować ze swoim wyglądem. Rodzaj kolczyka to wyrazi Twoją osobowość. To na jakie przekłucie się zdecydujesz nostril czy septum? CS Corio to trafny wybór – zabieg będzie wykonany bezboleśnie i w sterylnych warunkach! Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś.

  PRZEKŁUCIE JĘZYKA

  Język to nie tylko źródło doznań smakowych to także idealne miejsce na kolczyk. Eksponowanie języka teraz stanie się niebywale przyjemne! Nie jesteś przekonany? W CS Corio zabieg zostanie wykonany na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim profesjonalnie. Zrób sobie standard tongue w CS Corio, ponieważ to gwarancja zadowolenia.

  PRZEKŁUCIE BRWI

   Kolczyk w brwiach? Czemy nie! To niezwykle modna ozdoba. Brwi pomimo swojego pięknego kształtu mogą dodatkowo upiększone bizuterią, więc dlaczego by z tego nie skorzystać. W CS Corio służymy nie tylko dobrą radą w przypadku doboru rodzaju przekłucia – standard eyebrow albo vertical eyebrow, ale także gwarantujemy profesjonalnie wykonany zabieg. Skusisz się?

  PRZEKŁUCIE PĘPKA

    Latem to doskonały czas, aby w końcu odważyć się na przekłucie pępka.
  Do lata intensywnie pracowałaś nad płaskim brzuchem? Czas więc go pokazać!
  W studio dobierzemy odpowiedni kolczyk i zadbamy o sterylne warunki przekłucia.
  Zapewnimy też miłą atmosferę, pomocną w stresujących chwilach zabiegu. Nie dajcie się zwieść że przekłucie pępka jest całkowicie bezbolesne, zależy to od wprawy piercera oraz indywidualnego progu bólowego. W internecie możemy znaleźć informację że zabieg jest ten całkowicie bezbolesny, powtarzamy ponownie że jest to stwierdzenie nieprawdziwe. U części osób zabieg ten jest mało bolesny może mu towarzyszyć odczuciem dyskomfortu. Z naszej strony możesz liczyć na to że sprawimy iż moment przekłucia będzie tylko chwilką o której bardzo szybko zapomnisz ciesząc się pięknie wyglądającym kolczykiem.

  PRZEKŁUCIE SUTKA

  Przekłucie sutków to inaczej Nipple Piercing, przekłucie sutka jest bardzo często wybierane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Przed wykonaniem przekłucia piercer dokładnie omówi jak przebiegają poszczególne etapy zabiegu. Doradzi jak wspomagać proces gojenia oraz co zrobić aby wykluczyć ryzyko komplikacji. Ból towarzyszący podczas przekłuwania jest bardzo subiektywnym odczuciem wiele kobiet nie odczuwa bardzo dużego bulu, ale są też takie dla których zabieg jest wyjątkowo nieprzyjemny. Większość osób po zabiegu zgłasza fakt że nie spodziewali się że tak szybko będą mieć kolczyk w wybranym przez siebie miejscu.

  ZMIANA KOLCZYKA

  Jeżeli przekłuwałeś ciało w CS Corio to możesz również do nas przyjść po okresie wygojenia i zmienić kolczyk na taki jaki Ci się tylko podoba. W swej ofercie posiadamy szeroki wybór kolczyków z różnych materiałów w tym dla alergików, które są wysterylizowane. W związku z tym jeśli potrzebujesz kolczyków z gwarancją jakości to na pewno w Corio je znajdziesz.

 • A tu nasza mała galeria przekłuć. Aktualności i najnowsze galerie prac naszych kursantów znajdziesz na naszym profilu na facebooku.
  jak widać na zdjęciach Panie uśmiechnięte tuż po.

   

   

  nos
  ucho
  ucho
  ucho

  nos

  nos
  pępek
  pępek
  brew
  brew
  ucho
  ucho
  warga
  warga
  nos
  ucho
  ucho
  ucho
  pępek
  pępek
  pępek
  ucho
  uchp
  pępek
  język
  ucho
  ucho
  język
  pępek
  warga
  warga
  pępek
  ucho
  pępek
  pępek