ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Kurs masażu Poznań

Prawidłowo wykonany masaż może być rozwiązaniem wielu problemów. W zależności od tego jaką techniką się posługujemy i na którą część ciała działamy, może charakteryzować się innymi zaletami.

Zalety masażu

Istnieje wiele technik masażu, wykonywanych na różnych częściach ciała. Masaż relaksacyjny może znacznie zmniejszyć lub nawet zniwelować różnorodne napięcia mięśniowe, jak i pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne, bowiem ma działanie uspokajające. Poprzez takie rozluźnienie zmniejsza się ból powiązany ze stresem. Ponadto, można zaobserwować o wiele lepsze ukrwienie skóry, które wspomaga odpowiednie procesy metaboliczne.

Masaż antycellulitowy to z kolei odpowiednio wykonane ruchy, których zadaniem jest znacznie zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie tzw. pomarańczowej skórki. Poprzez właściwą zmianę dynamiki ruchów i prawidłową kombinację technik sprawia, że skóra napina się i wygląda o wiele zdrowiej. Skórka pomarańczowa staje się znacznie mniej widoczna, a komórki tłuszczowe zostają naturalnie odprowadzone.

Nowoczesny masaż opierający się na elektrostymulacji to innowacyjna odpowiedź na potrzeby osób, które chciałyby dodatkowo wzmocnić mięśnie i zredukować tkankę tłuszczową. Odpowiednie działanie impulsów elektrycznych sprawia, że mięśnie stają się silniejsze, ale również pozytywnie wpływa na inne aspekty np. krążenie oraz jędrność skóry.

Nasza oferta – masaż szkolenia

Wiemy jak ważne jest odpowiednie szkolenie tak, by kurs masażu był efektywny i edukacyjne, a kursanci wykwalifikowani i kompetentni. Do właściwego wykonania każdego masażu niezbędna jest wiedza praktyczna, jak i teoretyczna, dlatego najpierw odpowiednio przygotowujemy naszych kursantów pod względem wiedzy, a dopiero później zajmujemy się praktycznym przygotowaniem pod masaż. Szkolenia oferowane przez nasze Centrum są dokładnie przygotowywane, gdyż jesteśmy świadomi tego, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa – by masaż niósł ze sobą szereg korzyści musi zostać wykonany w sposób dokładny i uważny, wciąż mając na uwadze dobro i zdrowie osoby masowanej. Jako osoby doświadczone wyróżniające się gruntowną wiedzą, na kursach masażu staramy się przekazać nasze umiejętności i wiedzę kursantom w sposób kompleksowy, ale i również przystępny. Tylko tak możemy dopilnować, by naszą siedzibę opuściły osoby w pełni przygotowane do samodzielnej pracy.

Oferujemy kursy masażu:

  • twarzy wraz z pielęgnacją twarzy,

1600zł

  • gorącymi kamieniami,

600zł

  • elaksacyjnego świecami,

600zł

  • relaksacyjnego grzbietu, karku i szyji,

600zł

  • relaksacyjnego kończyn górnych, dolnych i przedniej części tułowia,

600zł

  • relaksacyjnego stopy z elementami refleksologii i drenażu limfatycznego,

600zł

  • relaksacyjnego ciała,

800zł

  • dynamicznego, manualnego masażu antycelulitowy nóg i pośladków,

600zł

  • bańką chińską,

600zł

 • masaż kobido

1200zł

  • elektrostymulacji – bierna gimnastyka mięśni,

600zł

  • antycelulitowego.

600zł

(zapisz minimum 2 osoby na szkolenie i zyskaj rabat)
Do każdego ze szkoleń wydajemy Dyplom oraz zaświadczenie MEN