ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Masaż kosmetyczny

Masaż twarzy (do każdego zabiegu pielęgnacyjnego na twarz) 10
Masaż bańką chińską (ok. 60 min) 89
Masaż kamieniami (całe ciało) 149
Masaż twarzy, szyi i dekoltu (demakijaż, peeling, masaż, krem) 45

Antycellulitowy masaż ciała bańką chińską:

Pomarańczowa skórka jest śmiertelnym wrogiem wielu kobiet. Jednak niewiele Pań wie, że można skutecznie wypowiedzieć wojnę cellulitowi i pozbyć się krępującego problemu raz na zawsze!

Antycellulitowy masaż ciała bańką chińską to efektywna oręż w walce z cellulitem. Zabieg powoduje wzmożony ruch krwi, limfy i rozgrzewa masowane miejsca. Wytwarza się wówczas podciśnienie, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Podczas zabiegu usuwane są z organizmu toksyczne związki, które się w nim znajdują. W miejsce usuniętych krwinek napływa świeża, utleniona krew, która przyspiesza regenerację i odżywia skórę.

Aby uzyskać pożądany efekt, zaleca się przeprowadzenie serii 10-15 zabiegów.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe CORIO w Poznaniu zaprasza do skorzystania z masażu bańką chińską w gabinecie kosmetycznym.

Relaksujący masaż ciała gorącymi kamieniami:

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksującym, rewitalizującym i regenerującym. Kamienie używane do zabiegu pozyskuje się z ekologicznych obszarów Ziemi, które odznacza duża aktywność sejsmiczna. Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi lub zimnymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu, dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Zabieg polecany jest wszystkim, którzy potrzebują odprężenia i relaksu.

Czas trwania zabiegu to około 1,5 godziny.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z masażu ciała gorącymi kamieniami w gabinecie kosmetycznym.

Masaż twarzy:

Masaż twarzy można wykonać jako osobny zabieg pielęgnacyjno – relaksacyjny bądź jako dodatek do każdego z zabiegów na twarz. Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry poprzez dokładny demakijaż, a następnie wykonuje się odpowiednio dobrany do rodzaju cery peeling, dzięki któremu usunięty zostanie zrogowaciały naskórek. Kolejnym etapem jest nałożenie maski algowej lub kremowej. Na zakończenie zabiegu nakłada się krem na twarz i okolice oczu. Masaż ma na celu ujędrnienie mięśni twarzy i jest zabiegiem niezwykle odprężającym i relaksującym. Po masażu skóra jest bardziej ukrwiona, dzięki czemu wygląda młodziej i bardziej promiennie.

Czas trwania zabiegu: ok. 40-60 minut

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z masażu twarzy w gabinecie kosmetycznym.