ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Trwała rzęs

Trwała ondulacja rzęs 59

Hoolywoodzki look jest na wyciągnięcie ręki każdej z Pań! Dzięki metodzie trwałej ondulacji (podkręcania) rzęs, w szybki i łatwy sposób można cieszyć się zalotnym spojrzeniem, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy z czerwonego dywanu.

Trwałą ondulację rzęs wykonuje się po to, aby wymodelować i podkręcić rzęsy na dłuższy czas. Szacowany efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Ondulacja rzęs zalecana jest przede wszystkim Paniom, które mają krótkie i słabe rzęsy, jak również i tym, które natura obdarzyła długimi, lecz niesfornymi rzęsami. Pierwszym krokiem zabiegu jest nałożenie na rzęsy specjalnego, miękkiego wałeczka o odpowiedniej szerokości. Następnie na podwinięte rzęsy aplikuje się płyn ondulacyjny, który jest całkowicie bezpieczny dla oka i nie podrażnia go. Jeśli zachodzi taka potrzeba, po zabiegu rzęsy można pogrubić przy użyciu maskary.

Czas trwania zabiegu to około 40 minut.

Pracujemy na kosmetykach marki Wimpernwelle.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu trwałej ondulacji rzęs w gabinecie kosmetycznym.