ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Peeling kawitacyjny i sonoforeza

Peeling kawitacyjny + maska kremowa 65
Pakiet 4 zabiegi 198
Peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska kremowa 75
Peeling kawitacyjny + maska algowa 85
Peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa 95
Peeling kawitacyjny + płat kolagenowy 125
Peeling kawitacyjny + sonoforeza + płat kolagenowy 135
Masaż kosmetyczny do każdego zabiegu 10

Peeling kawitacyjny i sonoforeza są sposobami bezbolesnego, bezpiecznego i skutecznego oczyszczania cery z możliwością dodatkowego wprowadzania w głąb skóry substancji nawilżających. Tym samym, stanowią świetną alternatywę dla oczyszczania manualnego, zalecaną szczególnie osobom o skórze wrażliwej, trądzikowej, przetłuszczającej się, problematycznej.

 

 

Peeling kawitacyjny:

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę oddziałuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling jest zupełnie bezbolesny, nie podrażnia skóry wrażliwej ani naczynkowej. Może być wykonywany nawet raz w tygodniu. Stanowi dobry wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Sonoforeza:

Sonoforeza jest zabiegiem wykorzystującym fale ultradźwiękowe, który polega na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do rodzaju i potrzeb cery. Umożliwia niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni.
Spektrum zastosowania peelingu kawitacyjnego i sonoforezy jest bardzo szerokie. Oba zabiegi stosowane są w przypadku trądziku pospolitego, łojotoku, nadmiernej ilości zaskórników, prosaków, rogowacenia przymieszkowego, rozszerzonych porów, blizn, przebarwień i odbarwień, suchego i zrogowaciałego naskórka, powierzchownych zmarszczek, wiotkości skóry oraz rozstępów.

Efekty zabiegów są niemal natychmiastowe. Wskutek ich poprawnego wykonania usunięte zostają zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry, a ta staje się gładka, sprężysta i głęboko nawilżona (mikromasaż), dzięki czemu twarz jest odmłodzona, odświeżona i zregenerowana.
Ilość zabiegów i częstotliwość ich wykonywania ustalana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju cery.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina (peeling kawitacyjny)/0,5 godziny (sonoforeza).

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu peelingu kawitacyjnego oraz sonoforezy w gabinecie kosmetycznym.