ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Pielęgnacja dłoni

Manicure biologiczny lub cążkowy (bez malowania) 35
Manicure z malowaniem na jeden kolor lub z odżywką 40
Manicure french 45
Malowanie paznokci na jeden kolor 12
Malowanie paznokci french 18
Manicure japoński 49
Manicure hybrydowy Shellac 1 kolor 75
Manicure hybrydowy Shellac french 85
Manicure SPA (Kąpiel parafinowa + masaż dłoni + maska regenerująca) 35

Manicure:

Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci, kim jesteś - nasze dłonie mówią za nas!

Dłonie i paznokcie są bardzo ważnym elementem kobiecej urody. Bez wahania można stwierdzić, że stanowią najlepszą wizytówkę każdej kobiety.

Nie ma brzydkich paznokci, są tylko paznokcie niewłaści

 

wie zadbane lub zniszczone przez detergenty. 

W ofercie gabinetu Corio posiadamy wiele zabiegów pielęgnacyjnych, aby jak najlepiej zadbać o Twoje dłonie.

Pracujemy w oparciu o kosmetyki znanych i renomowanych producentów, takich jak OPI, CND Shellac, Sun Flower, P. Shine, Ziaja Pro, Kabos, CM Professional, Orly, Peggy Sage.

Zabieg manicure przeznaczony jest nie tylko dla pań, ale także dla panów. Zasadniczo nie istnieją szczególne wskazania do wykonania zabiegu manicure; jest on naturalnym rozwiązaniem, wybieranym po to, aby w prawidłowy sposób dbać o paznokcie i pielęgnować je.

W zależności od preferencji Klienta, oferujemy kilka rodzajów manicure. I tak,  manicure biologiczny zaleca się osobom, które wolą pozbyć się całkowicie skórek, natomiast manicure cążkowy- dla tych, którzy chcą je tylko odsunąć.

Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokci, moczeniu dłoni w specjalnie do tego przeznaczonych preparatach, opracowaniu skórek, pomalowaniu paznokci - w zależności od preferencji - lakierem jednobarwnym lub manicure klasyczny typu french, ozdobieniu jednego lub kilku paznokci bądź pomalowaniu odżywką i nałożeniu oliwki na skórki.

Czas trwania zabiegu

 

to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z zabiegu manicure w gabinecie kosmetycznym.

 

 

Manicure japoński:

Manicure japoński jest zabiegiem, który kompleksowo odżywia naturalną płytkę paznokcia i nadaje jej piękny, różowy połysk. Przeznaczony jest w szczególności dla osób, które mają kruche i łamliwe paznokcie. W paście i pudrze, które używane są podczas zabiegu, zawartych jest wiele cennych dla zdrowia paznokci składników, takich jak witamina A i E, keratyna, wosk pszczeli, gliceryna, wazelina oraz krzemionka z Morza Japońskiego.

Na paznokcie nakładana jest pasta, która je odżywia, a następnie dodawany puder, stanowiący ochronę przed zbyt szybkim wypłukiwaniem się składników zawartych w paście. Efekt błyszczących paznokci utrzymuje się przez około 3 tygodnie; po tym czasie zalecane jest powtórzenie zabiegu. Manicure japoński to doskonały zabieg dla wszystkich, którym zależy na naturalnie wyglądających, odżywionych i zadbanych paznokciach.

W gabinecie Corio pracujemy na produktach  popularnej marki P. Shine.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z zabiegu manicure japoński w gabinecie kosmetycznym.

 

Manicure Hybrydowy CND Shellac:

Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długo schnącym lakierem!

Manicure hybrydowy podbija serca kobiet na całym świecie. To skuteczna, wygodna i trwała metoda bezinwazyjnego zdobienia paznokci. Lakier hybrydowy stanowi połączenie tradycyjnego lakieru z żelem, dzięki czemu jest dużo trwalszy niż konwencjonalny manicure. Piękny i błyszczący efekt utrzymuje się na paznokciach przez około 3 tygodnie. Po upływie tego czasu zalecane jest powtórzenie zabiegu bądź ściągnięcie lakieru hybrydowego z paznokci.

Zabieg manicure hybrydowy przebiega podobnie jak tradycyjny manicure i  polega na opracowaniu płytki paznokciowej oraz skórek, następnie nakładany jest lakier hybrydowy (tak samo jak tradycyjny lakier), który utwardza się w lampie UV.

Manicure hybrydowy polecany jest w szczególności kobietom, którym brakuje czasu na częste malowanie paznokci i odwiedziny w gabinecie kosmetycznym.

Kosmetyki używane do zabiegu w gabinecie Corio to lakiery hybrydowe popularnej marki CND Shellac.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z zabiegu manicure hybrydowy w gabinecie kosmetycznym.

  

Manicure SPA:

Zabieg manicure SPA przeznaczony jest dla każdego, kto chce mieć piękne i jedwabiste dłonie. Zabiegi parafinowe są polecane szczególnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ właśnie wtedy nasze dłonie są najbardziej narażone na przesuszenie wskutek działania niesprzyjających czynników atmosferycznych. Parafina nawilża dłonie, przez co stają się one gładkie, miękkie i delikatne.

Tajemnica działania parafiny tkwi w temperaturze i ochronnej powłoce z wosku. Pory skóry otwierają się, przez co wchłania ona głębiej substancje nawilżające. 

Zabieg polega na kilkukrotnym zanurzeniu dłoni w parafinie oraz nałożeniu rękawic typu frotte.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z zabiegu manicure SPA w gabinecie kosmetycznym.