ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja + maska kremowa 85
Pakiet 4 zabiegów 249
Mikrodermabrazja + sonoforeza + maska kremowa 95
Mikrodermabrazja + maska algowa 110
Mikrodermabrazja + sonoforeza + maska algowa 120
Mikrodermabrazja + płat kolagenowy 125
Mikrodermabrazja + jonoforeza + płat kolagenowy  135
Masaż kosmetyczny do każdego zabiegu 10

Mikrodermabrazja należy do zabiegów z kategorii mechanicznego ścierania naskórka do poziomu skóry właściwej i wykonywana jest przy użyciu specjalnej głowicy diamentowej. Mikrodermabrazja jest zabiegiem obarczonym minimalnymi powikłaniami; nie niesie ryzyka blizn i przebarwień, a efekty widoczne są niemal natychmiast, dzięki czemu od razu można wrócić do normalnej aktywności. Metoda ta znalazła szerokie zastosowanie przede wszystkim w celu odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam przebarwieniowych, czyszczenia skóry oraz leczenia trądziku. Niewątpliwą zaletą mikrodermabrazji diamentowej jest fakt, iż zabieg wykonuje się całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie. Ilość oraz częstotliwość zabiegów jest dostosowana odpowiednio do poszczególnych rodzajów cery.

Mikrodermabrazję można wykonać na wielu partiach ciała, przy czym najczęściej stosuje się ją na twarzy, szyi, dekolcie, plecach oraz ramionach.

Zabieg mikrodermabrazji przebiega w ściśle określony sposób i składa się z sekwencji trzech elementów. Pierwszym jest demakijaż, następny polega na 30-minutowym ścieraniu naskórka za pomocą odpowiedniej głowicy ścierającej, pokrytej kryształami naturalnego diamentu. W końcowym etapie zabiegu nakładana jest maska kremowa, algowa lub płat kolagenowy.

Czas trwania zabiegu to około 1 godzina.

Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu zaprasza do skorzystania z profesjonalnego zabiegu mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym.