ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku skurczu delikatnych mięśni twarzy, które pociągają za sobą skórę, tworząc w niej wgłębienia i ślady. Z upływem czasu, kiedy proces starzenia postępuje, zmarszczki są coraz bardziej widoczne. FIXER, jako alternatywa dla botoksu, został stworzony dla osób chcących uzyskać efekt wygładzenia, ale bez użycia toksyny botulinowej.

W jego skład wchodzą m.in. polipeptydy, które, dzięki swoim właściwościom, blokują syntezę neuroprzekaźników, powodując częściową, odwracalną blokadę impulsów elektrycznych, co hamuje kurczenie się mięśni i powstawanie zmarszczek. Drugim głównym składnikiem aktywnym FIXERA jest DMAE (czyli Dimetyloaminoetanol), który, dzięki pobudzeniu fibroblastów, działa odżywczo na włókna kolagenowe. Oprócz tego, w skład FIXERA wchodzą także: ekstrakt z Hibiscus Esculentus i ekstrakt z zielonej herbaty.

Zastosowanie:

  • liczne, drobne zmarszki okolicy oczu, tzw. “kurze łapki”,
  • zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki okolicy warg, tzw. “zmarszczki palacza”, zmarszczki okolicy nasady nosa, tzw. “bunny lines”,
  • zwiotczałe obszary skóry (okolice żuchwy, tzw. “chomiki”, piersi, ramiona, brzuch, kolana),
  • skóra atoniczna i zmęczona oraz skóra osłabiona i ziemista.

Przebieg zabiegu:

Zastrzyki wykonywane są bardzo cienką strzykawką . Nakłucia są niemal bezbolesne. Ślady na ciele przypominają grudki. Działanie pojawia się już w 2 minuty po podaniu, utrzymuje się do dwóch tygodni. W miarę zwiększania ilości zabiegów, pozytywne efekty utrzymują się nawet do 1 - 2 miesięcy po zakończeniu zabiegów.

Częstotliwość zabiegów:

Intensywna faza leczenia: zaleca się minimum 3 maksimum 4 sesje w odstępach od 7 - 14 dni. Czas ten zależy od typologii skóry pacjenta, specyfiki zmarszczek. Podtrzymanie efektów leczenia: aby zabieg przyniósł jak najlepsze wyniki, zaleca się jedną sesję co miesiąc.


Przygotowanie do zabiegu

Dr Magdalena Olejnik