ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Kurs makijażu permanentnego - metoda piórkowa (warsztaty doszkalające)

Metoda piórkowa to technika makijażu permanentnego, dzięki której można trwale upiększyć brwi. Stosując ją, wykonuje się niewielkie kreseczki wśród naturalnych włosków, umieszczając pigment w głębi naskórka. Pozwala to uzyskać większą gęstość brwi i nadać im regularny kształt, unikając przy tym efektu sztuczności. Efekty są widoczne aż przez ok. 3-4 lata, czyniąc twarz bardziej wyrazistą, więc z pewnością jest to trafiona inwestycja, zapewniająca atrakcyjniejszy wygląd przez długi czas. Stanowi to doskonałą alternatywę dla osób, które codziennie spędzają wiele czasu przed lustrem malując brwi, ponieważ można w ten sposób oszczędzić czas, a przy tym uzyskać bardziej naturalny rezultat.

W Centrum Szkoleniowym CORIO możesz zapisać się na zajęcia przygotowujące do wykonywania tej usługi w gabinecie. Ponadto, dla osób, które uczyły się już wcześniej tej metody, przygotowaliśmy też kursy doszkalające, pozwalające odbyć aż 10 godzin ćwiczeń praktycznych. Będzie można podczas nich udoskonalić technikę i dopracować szczegóły, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

UWAGA!

Biorąc pod uwagę specyfikę zabiegu i troszcząc się o jakość szkolenia oraz komfort uczestników, kursy z makijażu permanentnego prowadzimy wyłącznie w trybie indywidualnym.

  • Liczba godzin: 10 godzin
  •  Dni spotkań: 1 dzień

Program kursu makijaż permanentny –
metoda piórkowa (warsztaty doszkalające)

  • Zajęcia praktyczne (10h):
    • Wykonanie makijażu permanentnego metodą piórkową na modelach. (2 zabiegi).
  •