ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Mistrzowie urody - Kto wygra tegoroczną edycję? O konkursie 

Mistrzowie urody to konkurs, który odbywa się raz w roku. Podczas tego konkursu natomiast wybierani są najlepsi z najlepszych z branży. Wiele osób wiele da, aby znaleźć się w czołówce i zdobyć cenne nagrody. Widzimy, że z biegiem czasu aktywność cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kto zostanie zwycięzcą w obecnym roku? 

Mistrzowie urody - Na czym polega konkurs? 

Konkurs polega na wyselekcjonowaniu profesjonalistów o największych umiejętnościach w branży. Lista pokaże nam fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, trenerów personalnych, dietetyków, masażystów, linergistów, barberów, artystów makijażu, a nawet salony fryzjerskie i studia urody z najwyższej półki. 

Jedną z największych zalet konkursu jest fakt, że każdy może zgłosić swojego kandydata w danej kategorii. Wystarczy wypełnić prosty formularz, po czym zostanie on dodany do nominacji. Tylko krok dzieli nas od udzielenia szansy swoim faworytom. 

Tutaj dowiesz się więcej o całym konkursie

Tutaj zagłosujesz na nas 

Benefity z uczestnictwa w konkursie 

Okazuje się, że samo uczestnictwo w konkursie może łączyć się ze sporymi benefitami. Coraz większa popularność aktywności sprawia, że ogromna ilość osób śledzi wyniki głosowania na Facebooku, aby później skorzystać z usług zwycięzców. Najlepsi mogą liczyć nie tylko na prestiż i wartościowe nagrody, lecz na zwiększony zysk z pomocą nowych i ciekawych, potencjalnych klientów. 

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy polega na wyłonieniu najlepszyych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, trenerów personalnych, dietetyków, masażystów, linergistów, barberów, artystów makijażu, salony fryzjerskie i studia urody w powiatach. Faworyci z największą ilością głosów trafią do etapu wojewódzkiego, gdzie wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych. 

Wyłonione perełki z każdej kategorii otrzymają nagrody na uroczystej gali podczas imprezy, jaką są Targi Look & beautyVision w Poznaniu. Podczas wspomnianego wydarzenia profesjonaliści poznają oferty i możliwości ciekawych marek i otrzymują nowe możliwości zawodowe. Oprócz wspomnianych korzyści gwarantowana jest także dobra zabawa. Targi odbędą się w dniach 6 - 7 kwietnia w Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Zapamiętajcie ważne daty!  

Etap powiatowy głosowania trwa od piątku 1 marca do 22 marca - Kończy się o godzinie 22. Zwycięzcy awansują do etapu wojewódzkiego.

Etap wojewódzki rozpoczyna się 25 marca. Trwa do piątku 29 marca do godziny 21. Zgłoszenia nominacji przyjmowane są do piątku - 8 marca. 

Uroczysta Gala Mistrzów Urody odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na ciekawych i jedynych w swoim rodzaju targach kosmetyczno-fryzjerskich Look & beautyVision.

Centrum szkoleniowe Corio - Bony jako nagrody w trzech kategoriach 

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nagrodami za pierwsze miejsce są zaproszenia na atrakcyjne szkolenie zawodowe, a dokładniej vouchery o wartości 1000 zł do Centrum Szkoleniowego Corio aż w trzech kategoriach: MakeUp Artist Roku, Linergistka Roku, a także Mistrz Urody. 

Vouchery są do wykorzystania także w hurtowni kosmetycznej!

Zachęcamy do udziału w konkursie i zgłaszaniu kandydatów! 

Comments are closed.