ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Perfekcyjne brwi - Najpopularniejsze rodzaje stylizacji brwi

Każda kobieta ma świadomość jak istotny dla wyglądu całej twarzy jest makijaż brwi – stanowi jej oprawę.Wiele klientek pyta w salonach kosmetycznych, jak zrobić makijaż brwi, aby wyglądał estetycznie i profesjonalnie. Perfekcyjnie
wystylizowane brwi są dla oka tym czym rama dla obrazu. Odpowiednio dobranym kształtem
możemy zmienić rysy twarzy znacznie ją uatrakcyjniając i odjąć kilka lat.

 

Niestety bardzo często spotkać można zaniedbane, nadmiernie wyskubane lub w złym kolorze. To kolejno sprawia, że cała twarz prezentuje się dosyć niekorzystnie i niedbale. Szczęśliwie dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się pięknie, w salonach kosmetycznych oferowane są zabiegi upiększające, modelujące i korygujące niedoskonałości. Metody mogą być zarówno chwilowe jak i utrzymujące się nawet kilka lat. Oferta usługowa w tym zakresie jest niezwykle rozbudowana.

Jak zrobić stylizację brwi - Metody stylizacji brwi

Metody stylizacji brwi:

Makijaż brwi to najczęstsza metoda upiększania naszych brwi, którą wykonujemy niemalże codziennie podczas rytuału makijażu. Firmy oferują przeróżne produkty do stylizacji brwi – cienie, kredki, kredki żelowe, kolorowe żele i pomady. Kosmetyki te są wodoodporne i występują w szerokiej gamie. Odrobina wprawy i możemy wyczarować idealne brwi w kilka minut. Możliwości są nieograniczone, a potwierdzeniem tej tezy jest ogromna ilość filmów instruktażowych, które prowadzą osoby zainteresowane krok po kroku.

Henna z regulacją to inna, najstarsza i najbardziej popularna metoda stylizacji i nadania odpowiedniego koloru oraz kształtu brwiom. Wykonać ją można niemalże w większości salonów kosmetycznych, a efekt utrzymuje się około 2/3 tygodni w zależności od rodzaju włosa i skóry. Wśród produktów dostępnych na rynku wyróżnić możemy hennę proszkową i żelową. Ta pierwsza barwi nie tylko włos ale i skórę dlatego nadaje się do brwi przerzedzonych o asymetrycznym kształcie. Żelowa z kolei będzie odpowiednia dla Pań, które oczekują delikatnego, naturalnego efektu, który pomoże im czuć się atrakcyjnie podczas każdej okazji.

Stylizacje brwi - Brow henna

Alternatywą dla zwykłej henny stała się modna ostatnio brow henna. Brow henna to zabieg, który
utrzymuje się decydowanie dłużej od standardowej henny – ok. 6 tygodni i daje niezwykle naturalny, pudrowy efekt. Podczas zabiegu stylistka wykonuje wyrysowanie odpowiedniego kształtu brwi przy użyciu nici a następnie nakłada naturalną, trwałą hennę. Idealny dla każdej kobiety, która chciałaby nieco dłużej cieszyć się doskonałym efektem bez konieczności dokonywania dodatkowych zabiegów.

Makijaż permanentny brwi - Interesująca alternatywa

Kolejnym zabiegiem o którym warto wspomnieć jest makijaż permanentny. Warto pochylić się nad wspomnianą kategorią zabiegu nieco dłużej. Zabieg stylizacji brwi utrzymuje się w zależności od wybranej metody nawet do kilku lat. Zwiększenie gęstości brwi z wykorzystaniem mikropigmentacji daje kolejno bardzo dobre rezultaty. Wstrzyknięty barwnik idealnie imituje krótkie włoski brwi powodując ich optyczne zagęszczenie. Jeśli jest taka potrzeba, pozwala również na całkowite odtworzenie brwi. Dzięki tej metodzie, można także dokonać korekcji brwi i nadać im odpowiednie proporcje. Uzyskujemy także odpowiedni dla siebie kolor i łatwo likwidujemy ich nieregularność. Trwałość zabiegu uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji oraz przestrzegania zasad dbałości o brwi po zabiegu. W makijażu permanentnym królują przede wszystkim dwie metody:

  • Makijaż permanentny brwi - Metoda cieniowania
  • Makijaż permanentny brwi - Metoda piórkowa

Pierwsza polega na wykonaniu delikatnego cienia pod włosami. Tworzy się w ten sposób niezwykle delikatny i naturalny efekt. Metoda piórkowa pozwala natomiast na subtelne odwzorowanie pojedynczych włosków naszych brwi.

To na jaki zabieg się zdecydujemy zależy przede wszystkim od stanu naszych brwi oraz od efektu, jakiego oczekujemy po zabiegu. Między innymi dlatego warto udać się na konsultacje i poradę do specjalisty. Obecnie coraz większą popularność zyskują punkty, które specjalizują się tylko i wyłącznie w stylizacji brwi i rzęs. Nasz salon kosmetyczny może zapewnić ogromny wybór zabiegów kosmetycznych brwi i makijażu brwi. Nasza kadra posiada długoletnie doświadczenie, którym chętnie podzieli się podczas konsultacji po wykonanym telefonie.

Wszystkie artykuły potrzebne, aby wykonać powyższe zabiegi na najwyższym możliwym poziomie dostępne są w Hurtowni kosmetycznej Corio. Sklep z kompleksową ofertą pozwala zaopatrzyć cały salon kosmetyczny. Możecie być pewne, że znajdziecie tam produkty dopasowujące się do swojej toaletki.

Comments are closed.