ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Wizaż i stylizacja

Kursy wizażu

Przygotowujemy szkolenia na różnorakich poziomach zaawansowania, aby każdy mógł z nich skorzystać. Możemy nauczyć Cię podstaw, jeśli dopiero zaczynasz poznawać tajniki wizażu, a także zapoznać z innowacyjnymi technikami, takimi jak makijaż fotograficzny czy fantazyjny, jeśli już od lat pracujesz w salonie kosmetycznym. Każde ze szkoleń składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, czyli ćwiczeń na modelkach. Dzięki temu, można nabyć nie tylko potrzebną wiedzę, ale również wykształcić sobie niezbędne umiejętności. Kursy trwają 4 dni, aby można było z nich wyciągnąć jak najwięcej.

Analiza kolorystyczna – nauka o barwach

Podczas tego szkolenia skupiamy się m.in. na rozróżnianiu grup kolorów oraz omawianiu ich charakterystyki. Uczymy również jak tworzyć harmonijne kompozycje, a także te skonstruowane na bazie kontrastu. Zapoznajemy również uczestników z potrzebnymi akcesoriami, takimi jak testery karnacji czy chusty garderobiane i pokazujemy, jak dobierać produkt adekwatnie do wyglądu klienta. Następnie, kursanci wykorzystują przysposobione informacje w praktyce, pracując z modelami.

Fantazyjne zdobienia ciała – tatuaże z henny lub brokatu

Na specjalne okazje wiele kobiet chce dodatkowo ozdobić swoje ciało, lecz bez trwałej ingerencji w jego wygląd. Idealnym rozwiązaniem są w tej sytuacji tatuaże zmywalne, wykonane z brokatu bądź henny. Na kursie, dowiesz się jakie materiały powinno się stosować w tego rodzaju zabiegu, a także jak tworzyć zachwycające wzory. Poznasz również okoliczności, w których należy odradzić klientce wykonanie tatuażu. Podczas ćwiczeń praktycznych, uczestnicy zdobią ciała modelek różnymi technikami, takimi jak wywodzące się z Indii mehendi.

  •    

Kurs makijażu smoky eyes

Smoky eyes to ostatnio bardzo popularna technika, która dodaje kobietom tajemniczości i niesamowicie intryguje. Omówimy charakterystykę owej metody i zasady jej wykonywania, zarówno w wersji wieczorowej, jak i dziennej. Proces ten dzieli się na etapy, które warto zachowywać, aby zabieg przebiegał prawidłowo. Poza częścią teoretyczną, przez większość czasu kursanci będą pracować na facechart’ach oraz modelach.

Szkolenie z makijażu ślubnego

Każda Panna Młoda chce wyglądać w ten szczególny dzień wręcz oszałamiająco, dlatego warto włączyć do oferty swojego gabinetu specjalny makijaż ślubny. Zaczynamy od podstaw, czyli zasad BHP oraz dezynfekcji narzędzi, a następnie przechodzimy do omawiania sposobów doboru kosmetyków do urody konkretnej kobiety. Zapoznajemy uczestników z obowiązującymi obecnie trendami ślubnymi, a także prezentujemy innowacyjne metody utrwalania makijażu. W tym przypadku, szczególny nacisk kładziemy na wytrzymałość i lekkość. Po przyswojeniu wiadomości teoretycznych, kursanci stylizują modelki na olśniewające Panny Młode.

To tylko kilka z dostępnych u nas kursów wizażu – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i zapisywania się na nasze profesjonalne szkolenia!