ND ZAMKNIĘTE

PN - PT 7:30 - 16:00 SB 7:30 - 16:00

Zadzwoń 503086728

Kursy wizażu - profesjonalne szkolenia - Poznań

W Corio oferujemy dużą możliwość rozwoju swoich umiejętności w wykonywaniu profesjonalnego make-upu. Dzięki nam poznasz najważniejsze techniki wykorzystywane do podkreślania kobiecej urody. Mamy wysokiej jakości zawodowe kursy i szkolenia makijażu, które pozwalają zorientować się we współczesnych sposobach malowania twarzy, m.in. w wizażu fotograficznym czy też scenicznym. Proponujemy naukę od podstaw, jak i instruktaże dla osób doświadczonych w tejże dziedzinie. Z nami możesz rozszerzyć ofertę swojego gabinetu piękności oraz ulepszyć stosowane przez Ciebie metody.

Profesjonalne kursy makijażu od Corio, które musisz poznać

Warto wiedzieć, że wszystkie nasze kursy wizażu oraz zawodowe szkolenia przeprowadzają profesjonalne instruktorki. Są to osoby, które charakteryzują się dużą wiedzą na temat np. używanych kosmetyków, a także współczesnych metod wykonywania makijażu. Dodatkowo mają one ogromne doświadczenie w tym, co robią. Są to po prostu fachowcy w branży beauty. Dzięki temu otrzymasz odpowiednie narzędzia, aby zwiększyć satysfakcję swoich klientów z wykupionych u Ciebie zabiegów.

Nasze zawodowe szkolenia wizażu oraz profesjonalne kursy makijażu również nauczą Cię wszystkiego o barwach. Tego, jak łączyć je ze sobą, czy też właściwego dostosowania odcieni do poszczególnego koloru skóry i włosów. Z Corio dowiesz się, jak tworzyć harmonijne kompozycje, które dyskretnie podkreślą urodę każdej Twojej klientki. Dlatego zaufaj naszym specjalistom z Poznania już dziś i ciesz się z dużą liczbą osób chętnych, na świadczone przez Ciebie usługi!

Zawodowe kursy makijażu to idealna propozycja dla Ciebie!

Ślubny make-up to jedna z propozycji najczęściej wybierana z oferty gabinetów urody. Każda panna młoda marzy, aby w tym wyjątkowym dniu prezentować się nadzwyczajnie. Dlatego nasz zawodowy kurs makijażu pokaże Ci, jak w prawidłowy sposób go wykonać. Warto wiedzieć, że proponowane profesjonalne szkolenia wizażu mówią również o takich kwestiach, jak dezynfekcja narzędzi czy zasady BHP.

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy instruktorów Corio. Zaledwie w ciągu kilku dni zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje z zakresu wykonywania m.in. estetycznego makijażu smoky eyes. Miej świadomość, że w każdym szkoleniu oraz kursie biorą udział modelki, aby uczestnicy mogli przećwiczyć poznane techniki z profesjonalnego wizażu. Postaw na swój rozwój zawodowy i wybierz jedną z naszych propozycji! W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi. Pracownicy Corio są do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy przystępne ceny.

To tylko kilka z dostępnych u nas kursów wizażu – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i zapisywania się na nasze profesjonalne szkolenia!